Na bicykli k moru

Montpellier je malý, ale priniesla som si kopu zážitkov. Nie je priamo pri mori, no dvanásť kilometrov od mesta je pláž. Tak sme sa tam vybrali celá partia (Bianka a jej spolužiaci zo školy). Na bicykloch. Nápad ísť na pláž sa mi celkom pozdával, rada sa bicyklujem a milujem more. K dokonalému dňu mi stačí keď viem, že som pri pláži, cítim vôňu mora a vidím palmy :D. Ktorí ma poznáte viac už viete, že nerada ležím na pláži. Keď mám možnosť, tak som pri pláži alebo na pláži stále keď sa dá, ale preferujem trocha aktívnejšie aktivity ako volejbal alebo beh, alebo proste dačo, kde niečo robím. Preležať celý deň nie je práve moja vec.

Bol už máj, takže cez deň pieklo riadne (aj sme sa krásne spálili). Cestu na pláž si predstavte asi tak, že všade vysoká tráva, stromy, čvirikanie vtákov, malé jazerá, polia, biele kone, farmy, kvety. Chvíľkami som mala pocit, že to ani nie je realita (okrem komárov na ceste späť).

V týchto južných krajinách sú pláže plné už od apríla (samozrejme závisí to na počasí, ale ak je pekne, tak je proste riadne teplo a pláže sú plné). Minulý rok som teda mala predĺžené leto, už od apríla :D. ■

20170514_124202.jpg

20170514_190938.jpg

IMG-20170514-WA0058

20170514_205632

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s